קישורים לצפיה בתוך בצלאל קטלוג - ארכיון עבודות הסטודנטים של בצלאל:

עבודות של עמי דרך

עבודות סטודנטים שנעשו בהדרכתו

עיצוב תעשייתי: עמי דרך ז"ל

ע"ש בנימין סוויג

 

ביום שישי, 4.9.2015, תתקיים אזכרה לפרופ' עמי דרך ז"ל בשעה 10:00 בקיבוץ עינת

 

חנוכת בית - Y7 יפו - ע"ש פרופ' עמי דרך

(21.9.2014)

רשת עולמית של מנבטות יזמות

קראפט בתרבות חומרית עכשווית - כנס לזכרו של פרופ' עמי דרך

(21.5-22.5.2014)

המחלקה להיסטוריה ותיאוריה, המחלקה לעיצוב תעשייתי והמחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית, בצלאל בשיתוף בית בנימיני – המרכז לקרמיקה עכשווית

פניה מצוות האתר המרוכז  על ידי פרופ' עזרי טרזי :

במלאת שנה למותו של פרופ' עמי דרך אנו פועלים להקמת אתר אינטרנט שמטרתו לשמר את זיכרו על ידי הצגת חומרים כמו תמונות, סרטוני וידאו, וטקסטים.
לצורך כך נפתח חשבון גוגל שאליו ירוכזו החומרים הגולמיים. במקביל לריכוז החומרים אנו פועלים לתכנון ועיצוב האתר שיופעל לאחר העלאת מסה מספיקה של חומרים ערוכים ומקוטלגים, על פי תקופות חיים והקשרים. זו תהיה הזדמנות  להציג נקודות מבט אישיות כשיורכבו למכלול שלם יצרו יריעת זכרון שכה חשובה לכל מי שהכירו, ולאלה שחפצים בכך.
 
ניתן לשלוח כל חומר שעולה בדעתכם שיכול להתאים לאתר זה לכתובת המייל: amidrachwebsite@gmail.com
 
אנו נקטלג את החומר, נגבה אותו ובבא העת, נעלה אותו לאתר בהתאם להקשרו.לכן, חשוב לנו שתכתבו עם כל תמונה או וידאו מספר פרטים: שם הצלם, מקום הצילום, תאריך הצילום, וכמה מילים על ההקשר, מי מופיע בתמונה ומה הסיפור שמאחוריה. (רצוי לכתוב זאת בקובץ ה- MetaData של הצילום)
 
אם יש בידכם קבוצה גדולה מאוד של תמונות וחומרים, אנא פנו למייל amidrachwebsite@gmail.com וכתבו לנו על כך ונוכל לאפשר לכם להעלות את החומרים ישירות אל גיבוי הענן ה-Google Drive.