חדשות ואירועים

 <  > 
אבגדהוש
       
       
       
       
       
       

אירוע

כנס במסגרת שבוע העיצוב ההודי : כשטכנולוגיה פוגשת מסורת

(13.12.2017, 10:00-13:00, אולם ימק"א, רח' המלך דוד 26, ירושלים)


הזמנה לכנס במסגרת שבוע העיצוב ההודי במחלקה לתקשורת חזותית

לצפייה בהזמנה

על רקע יובל ה-25 ליחסים הדיפלומטיים בין ישראל והודו אשר צוין השנה, ויום העצמאות ה-70 של הודו, יתקיים במחלקה לתקשורת חזותית במהלך דצמבר שבוע העיצוב ההודי בו 420 סטודנטים ייקחו חלק ב-21 סדנאות שיתקיימו בין התאריכים 11-14/12/2017. שש כיתות אמן יועברו על ידי טובי היוצרים בזירת העיצוב ההודית העכשווית ויוצעו לסטודנטים בשנה ד׳ ולסטודנטים של תכנית התואר השני החדשה בתקשורת חזותית. 15 סדנאות נוספות בנושאים מגוונים יועברו על ידי מעצבים ואמנים ישראליים ויוצעו לסטודנטים בשנים א׳-ג׳. התמה המשותפת לכל הסדנאות היא המפגש בין טכנולוגיה למסורת, נושא שמעסיק את המעצבים ההודים כמו גם את הישראלים.
שבוע העיצוב ההודי נערך בסיוע קרן ז׳אן דוד לפעילות בינלאומית במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, ובתמיכת האגף לקשרי תרבות ומדע במשרד החוץ.

דר׳ רת׳נה רמנת׳ן (Dr. Rathna Ramanathan), דר׳ נינה סבנני (Dr. Nina Sabnani), קימיה גנדי (Kimya Gandhi), רנגנת׳ קרישנמני (Ranganath Krishnamani), לוקש קארקר (Lokesh Karekar) ומדהב נאיר (Madhav Nair) -
יציגו את עבודתם ואת תפישת עולמם הייחודית בכנס שיתקיים ביום רביעי ה-13 בדצמבר באולם ימק"א, רחוב דוד המלך 26 ירושלים, בשעה 10:00.
הכנס פתוח לקהל הרחב והכניסה אליו חופשית.

פרטים נוספים בדף המחלקה בפייסבוק.

הצצה לאירועי שבוע העיצוב ההודי