חדשות ואירועים

 <  > 
אבגדהוש
       
       
       
       
       
       

אירוע

Ctrl+Print כנס בנושא : עיצוב והדפסה תלת מימדית

(08.11.2018, 17:00-21:00, בית הנסן, רח' גדליהו אלון 14, ירושלים, )

תוכנית התואר השני בעיצוב תעשייתי MDes

הכנס יתקיים ביום ה', 8.11.2018 בין השעות 17:00-21:00 בבית הנסן, רח' גדליהו אלון 14, ירושלים

לפרטים נוספים, תוכנית הכנס, רשימת דוברים וצפיה בהזמנה

בתאריך 8.11.2018 אחה"צ נקיים כנס אשר יוקדש למעצבים הפועלים בשדות התלת המימד ולאפשרויות הרבות והשונות שתחום זה פורש בפני מעצבים. ( ראו תוכניה מצורפת)
הכנס הוא שיתוף פעולה בין התואר השני לעיצוב תעשייתי, המכון לכימיה על שם קזאלי באונ' העברית, מוזיאון המדע והרשות לפיתוח ירושלים. מפיקים ואוצרים אותו דב גנשרוא ומאיה בן דוד המלמדים בתכנית וגם בתאר הראשון לעיצוב תעשייתי. הכנס ממשיך כנס גדול יותר באוני' העברית שיתקיים ביום שלישי ב- 7.11.2018 – https://events.bizzabo.com/3DHUJI
בכנס באונ' העברית משתתפים חוקרים ואנשי תעשיה מכל העולם. יוצגו בו מדפסות שונות וגם דוכנים ובהם אובייקטים מודפסים (כולל תערוכה קטנה של עבודות סטודנטים מכלל מחלקות בצלאל). הכנס שלנו נועד לשפוך אור על הזווית העיצובית והממשקים עם ענפי תעשיה שונים, להצביע על טרנדים עתידיים, מגמות עכשוויות ובעיקר להראות את הגישה הייחודית המאפיינת פרויקטים של מעצבים.
הרצאת המליאה שלנו, תנתן על-ידי המעצב דריס ורבוגן מהסטודיו אנפולד Unfold  באנטוורפן, שנבחר למעצב השנה בבלגיה לשנת 2018, שמלמד באיינדהובן בתארים השניים ועבודותיו מוצגות במוזיאונים ברחבי העולם.
את הסטודיו הקים דריס עם זוגתו קלייר ורנייר (גם היא מרצה באיינדהובן) בכדי לבחון את תפקידו של המעצב בעולם שבו עיצוב ותעשייה נעשים מכאניים וממוחשבים יותר ויותר. הסטודיו יוזם ומפתח פרויקטים שבודקים שיטות חדשות של יצירה והפקה במטרה להסיט את שיווי המשקל חזרה אל המעצב האינדיבידואל והצרכן, בלי לוותר על היתרונות שבייצור תעשייתי.
בנוסף, מתוכנן קוקטייל שמציג תהליכי הדפסת מזון וגם תערוכה המבוססת על הנסיונות של המעצבים שאול כהן, בוגר התאר השני, ומיכל אביתר, בוגרת התואר הראשון, מעצבת מזון וכימאית שכעת לומדת במסלול אודות.
הכנס פתוח לכולם אך יותנה בהרשמה מראש
https://goo.gl/forms/eE3R83tonBgFUloJ2
 
דף הארוע
https://www.facebook.com/events/1110144442472012/?ti=cl