חדשה

פרסי הצטיינות של בצלאל לשנה"ל תשע"ז

(08.1.2018)

ב 2 לינואר התקיים טקס הענקת פרסי הצטיינות של בצלאל - אנו מברכים את הזוכים והזוכות על הישגיהם!

חנה האוזר, שקיבלה פרס על הצטיינות בלימודים, דיברה בשם הסטודנטים:
"כסטודנטית בבצלאל, אני שואבת השראה ממקומות ומחוויות שונות. ההשראות של כולנו מתנקזות למקום הזה בו אנו נמצאים, אל תוך הפרויקטים והעבודות שאנו מייצרים כאן בבצלאל במסגרת הלימודים.
הלימודים בבצלאל הם מסע משמעותי בחיי... יש לנו מחויבות לעולם שמחוץ לבצלאל, לא משנה באיזו מחלקה אנחנו לומדים. עלינו לזכור את היום הזה בו הכירו במצוינות היצירתית שלנו, ולזכור תמיד שאנחנו גם יכולים להיות השראה לאחרים."

אתם אכן מהווים השראה. בהצלחה!

רשימת הפרסים והזוכים:

פרס שסטוביץ' עבור עיצוב ישראלי: חגית  רוזיליו (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס שסטוביץ' עבור עיצוב ישראלי: כרמל  משיח  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס שטרוק למקצועות ההדפס: משי  כהן  (אמנות  שנה ג')
פרס שטרוק למקצועות ההדפס: ענת קינן  (אמנות  שנה ד')
פרס רשבל עבור הצטיינות: אבי  פשנוב  (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס רשבל עבור הצטיינות: חנה  זינגר  (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס קרן קשת: קמיע  סמית פרנקפורט (אמנות שנה ד')
פרס פלהיים עבור עבודה ייחודית בעיצוב טיפוגרפי: רועי  אלדר (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  פסח אליעזר גולדשטיין (אמנויות המסך שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אלה מוסרי  (אמנויות המסך שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  נדב שפר (אמנויות המסך שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  רותם שפירא (אמנויות המסך שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  נסטור צ'אישוילי (אמנויות המסך שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  נעמה שוחט (אמנויות המסך שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  רן בן סימון (אמנויות המסך שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  בוריס חיימוב  (אמנויות המסך שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  יעל ריספלד (אמנויות המסך שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים:  ליאנה ברקוביץ (אמנויות המסך שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: הראל בראשי (אמנות שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: רומי  אבידן (אמנות שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ענת  קינן (אמנות שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: איתמר  שטמלר (אמנות שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: פז  שר (אמנות שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: זוהר  בן יאיר  (אמנות שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: רוני  טרבלסי (אמנות שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: משה  גליאנצשפיגל (אמנות שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ארטיום יונוסוב (ארכיטקטורה שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: יקטרינה בוצמן (ארכיטקטורה שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: עדי נגר (ארכיטקטורה שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: תמר בן- ישראל (ארכיטקטורה שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מאיה שולדנפריי (ארכיטקטורה שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: שי ליטבק (ארכיטקטורה שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: גוני דגן (ארכיטקטורה שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: שארל בנימין ווינברג (ארכיטקטורה שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: דביר דור (ארכיטקטורה שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מתן גל (ארכיטקטורה שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: חן רינסקי (ארכיטקטורה שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מאיה דן (ארכיטקטורה שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אליה פנינה מונדרר (ארכיטקטורה שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: סתיו דרור (ארכיטקטורה שנה ה')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: איילה ישראל (ארכיטקטורה שנה ה')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: לירן מסר (ארכיטקטורה שנה ה')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: שקד  כהן (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ב' )
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ענבל  יניב  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: קים הזאונג (גרייס) (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: נועם  קלומק  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: חנה  האוזר (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: סיון  שפנר  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אייל שושן (עיצוב תעשייתי שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: דן פישבין (עיצוב תעשייתי שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ניצן יונאי (עיצוב תעשייתי שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: שיר סניור (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ליאור אלכסנדר אמסטרדם (עיצוב תעשייתי שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אלי קרדוזו טננבאום (עיצוב תעשייתי שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ניצן רביד (עיצוב תעשייתי שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: נעה ריץ' (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: יעל  כדורי  (צורפות ואופנה שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: דנה  זהר  (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: טלי נטלי  לייטנר  (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: זוהר  פדלון  (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מוחמד  מוצלח  (צורפות ואופנה שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: דניאל  כהן (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מיכל  נחמנוביץ (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: איילת יול   שפרוני (צילום  שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: נמרוד  לנדסמן (צילום  שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אריאל יהודה  הכהן (צילום  שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: יובל  יוסף (צילום  שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: שי דרור  (צילום  שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: טל  אורי  (צילום  שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: רוני  אביב  (צילום  שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: פולה  שכטמן  (צילום  שנה ד')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אמיר  כהן  (תקשורת חזותית שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: אופיר  שריף  (תקשורת חזותית שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: ניצן  ליפסקר  (תקשורת חזותית שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: בר  לוי (תקשורת חזותית שנה א')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: נעם  פלומבו  (תקשורת חזותית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: רועי  עובדיה  (תקשורת חזותית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: מאיה לאה  קדם (תקשורת חזותית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: עמית  מנדה לוי (תקשורת חזותית שנה ב')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: טל  דרורי (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: גיא  בנאים  (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: הדר  ברק (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודים: סטניסלב בן טוצ'ינסקי (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: דניאלה  בוקור  (אמנויות המסך שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: דור  כהן (ארכיטקטורה שנה ה')
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: אוריאל חיים כספי (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: סרנגה  ניצוץ  (עיצוב תעשייתי שנה ג')
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: שירה  אסולין (צורפות ואופנה  שנה ד')
פרס ע"ש שירלי ברכה ז"ל עבור פרוייקט העוסק ביהדות בתקשורת חזותית: שנה  רוטר  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש רמי הלפרין ז"ל : עיסא  גרייב  (צילום  שנה ב')
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה: סופי  אלחזוב  (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה: אבי פשנוב  (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה: הדר  סלסי (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס ע"ש רויטל סרי ז"ל : אלון סוף (עיצוב קרמי וזכוכית שנה א')
פרס ע"ש רויטל סרי ז"ל : קסנש  ישנה גנטו (צורפות ואופנה שנה ג')
פרס ע"ש רויטל סרי ז"ל: סתיו  סואיה  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש פרופסור עמי דרך ז"ל : ליאור  איש הורביץ  (עיצוב תעשייתי שנה ג')
פרס ע"ש פנחס ספיר ז"ל לעבודת גמר מצטיינת: שחר  קדם (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס ע"ש פול ודיאן שץ עבור יצירה העוסקת בתכנים חברתיים: אמיר  ארגוב  (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס ע"ש פול ודיאן שץ עבור יצירה העוסקת בתכנים חברתיים: נטע  בן בשט (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס ע"ש פול ודיאן שץ עבור יצירה העוסקת בתכנים חברתיים: נטע  בן בשט (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס ע"ש עובד איתן ז"ל לסטודנט מצטיין: דמיטרי  אישצ'וק  (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס ע"ש סילביה ניסבט ז"ל על הצטיינות בעשיית עבודה קרמית: נועם  קלומק  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ב')
פרס ע"ש סילביה ניסבט ז"ל על הצטיינות בעשיית עבודה קרמית: דרור  שובל (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ב')
פרס ע"ש מירון קופר: פיראס  פראח  (אמנות שנה ד')
פרס ע"ש מושיק בן דור ז"ל עבור מעורבות חברתית: דוד  טוטנאור  (אמנויות המסך שנה ד')
פרס ע"ש מושיק בן דור ז"ל עבור מעורבות חברתית: אנדריי מולכובסקי (צילום  שנה ג')
פרס ע"ש מושיק בן דור ז"ל עבור מעורבות חברתית: יובל  אברמי (תקשורת חזותית שנה א')
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בתחום הוידאו ארט: אור אריאלי (אמנות שנה ד')
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בצילום: דברת  אלפרין (צילום  שנה ד')
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בציור: נעמה לינדנבאום (אמנות שנה ד')
פרס ע"ש לוקמן לאמנות יישומית: אביטל  חלמסקי  (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס ע"ש לוקמן לאמנות יישומית: סבינה  קוגן (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס ע"ש יצחק ואווה אלפר ז"ל עבור הצטיינות בעבודת חמר: יאיר לוי (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ד')
פרס ע"ש יצחק ואווה אלפר ז"ל עבור הצטיינות בעבודת חמר: יעל  ליבנה  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ד')
פרס ע"ש יוסף ועדה בולאפיו עבור הצטיינות יתרה בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: רון  אסולין (אמנות שנה ג')
פרס ע"ש יוסף ועדה בולאפיו עבור הצטיינות יתרה בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה: בן  מירס (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס ע"ש הרברט מאיירס לעיצוב אריזות: וואו הנהג  אה  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש הרברט מאיירס לעיצוב אריזות: גיא  ארמה (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס ע"ש הצייר המאייר ואיש בצלאל יוסי שטרן: יובל אברהם הקר (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש הצייר המאייר ואיש בצלאל יוסי שטרן: קונסטנטין  פרמיאקוב  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש דר' פולונסקי עבור עבודת עיצוב מצטיינת: סיוון  שפנר  (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ד')
פרס ע"ש דר' פולונסקי עבור עבודת עיצוב מצטיינת: יוחאי  עלוש  (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס ע"ש דר' פולונסקי עבור עבודת עיצוב מצטיינת: עדי  קרני  (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס ע"ש דר' פולונסקי עבור עבודת עיצוב מצטיינת: תמר  טל אל  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש דר' פולונסקי עבור עבודת עיצוב מצטיינת: דן  עוזרי  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש בלומנטל עבור עבודת גמר מצטיינת: אלון יונג (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ד')
פרס ע"ש בלומנטל עבור עבודת גמר מצטיינת: אליה לוי (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ד')
פרס ע"ש איתן רון ז"ל עבור תכשיט שעוצב במחלקה: בר  אליאס  (צורפות ואופנה שנה ד')
פרס ע"ש איזיקסון עבור הצטיינות בעיצוב קרמי: חנה  האוזר (עיצוב קרמי וזכוכית שנה ג')
פרס ע"ש איזיקה סגל ז"ל : סתיו  סואיה  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס ע"ש אהוד אלחנני ז"ל : ענבר חגאי (אמנות שנה ד')
פרס סנדברג עבור הישגים יחודיים בתחום העיצוב: משה  רוזנשיין  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס מייזלר לעיצוב מצטיין: טל  פרגר גלילי  (עיצוב תעשייתי שנה ד')
פרס מייזלר לעיצוב מצטיין: משה הלל רוזנשיין  (תקשורת חזותית שנה ד')
פרס חיים שיף לציור ריאליסטי פיגורטיבי: אנטון גריאזנוב (אמנות שנה ד')
פרס חיים שיף לציור ריאליסטי פיגורטיבי: אילת צוויקלר (אמנות שנה ב')
פרס הקומיקס: דרור  כהן (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס הקומיקס: בן  בואנו (תקשורת חזותית שנה ג')
פרס הצטיינות ע"ש יוסי ברגר: מקסים  חריטנוב  (צילום  שנה ד')
פרס גלס עבור עקביות והתקדמות בלימודים: לסלי  בן הרוש  (עיצוב תעשייתי שנה ב')
פרס אוולין גרייבר לאוביקט טקסי יהודי: רחל  בן אליהו  (צורפות ואופנה שנה ב')
פרס אגודת ידידי בצלאל ע"ש האמן ז'ולה זילצר: בתאל אלפסי (אמנות שנה ד')
מענק חומרים ע"ש טל צבי קורצווייל הי"ד: אליה  אביסרור ברוך (ארכיטקטורה שנה א')
מענק חומרים ע"ש טל צבי קורצווייל הי"ד: קווין מסמניאן פלורס (ארכיטקטורה שנה א')
מענק חומרים ע"ש טל צבי קורצווייל הי"ד: ליאור אמסטרדם (עיצוב תעשייתי שנה א')
מענק חומרים ע"ש טל צבי קורצווייל הי"ד: ליאור  חכים (עיצוב תעשייתי שנה א')
Aileen S. Cooper Prize: דניאל  קגנוב  (אמנות שנה ד')
Aileen S. Cooper Prize: תמיר ארליך  (אמנות שנה ד')
Aileen S. Cooper Prize: נגה  פרחי (אמנות שנה ג')
Aileen S. Cooper Prize: מור  אפגין (אמנות שנה ב')