חדשה

פרסי הצטיינות לשנת הלימודים תשע"ח

(16.1.2019)

ביום שני, 14.1.2019 הוענקו פרסי הצטיינות לשנה"ל תשע"ח לסטודנטים ולבוגרים

לצפיה בהזמנה לטקס

לקריאת דברי נציג הסטודנטים

רשימת הפרסים והזוכים :

פרס ע"ש יוסף ועדה בולאפיו עבור הצטיינות יתרה בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- נדב שפר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- מיכל  חמצני , שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- עדן בצלאל-חבס, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הדר טובה וישנה, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- איתי אברהם נתן, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- מיכל  קרניאלי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- טנאקה טאישי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- רנן אדר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- נדב שפר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- נעמה-נוריה שוחט, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
פרס עבור הצטיינות בלימודים- מור רון, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנויות המסך
Aileen S. Cooper Prize-  - עמית  גונן, בוגרת המחלקה לאמנות
-  Aileen S. Cooper Prize-  עופר רומנו, בוגר המחלקה לאמנות
Aileen S. Cooper Prize-  - מאי  זיסמן, בוגרת המחלקה לאמנות
Aileen S. Cooper Prize-   - לי רון אשר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
Aileen S. Cooper Prize-   - הנוך וובה, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס אגודת ידידי בצלאל ע"ש האמן ז'ולה זילצר- נגה  מרוז, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס חיים שיף לציור ריאליסטי פיגורטיבי- רון חן, בוגר המחלקה לאמנות
פרס חיים שיף לציור ריאליסטי פיגורטיבי- יעל  חובב, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס ע"ש אהוד אלחנני ז"ל - רון אסולין, בוגר המחלקה לאמנות
פרס ע"ש יוסף ועדה בולאפיו עבור הצטיינות יתרה בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- ניב  פרידמן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס ע"ש מירון קופר- מיקי זר, בוגר המחלקה לאמנות
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בציור- נגה  פרחי, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בתחום הוידאו ארט- סתיו פורגס, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס שטרוק למקצועות ההדפס- לני  גאונט , שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס שטרוק למקצועות ההדפס- מינה  ריינגולד, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס קרן קשת- מאי ספז, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אלונה אפקריאן, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- רעות ישעיהו, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- צליל אשל, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- קארין גולן, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- עבדאל גולאני, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דוד רוזנברג, בוגר המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- כליל ווקסלר, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אור שלומן, בוגרת המחלקה לאמנות
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- דביר דור, שנה ה' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- יקטרינה בוצמן, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- מתן גל, בוגר המחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- שי גור, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- שמואל זוהר, שנה ה' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- קטרין פבלובה, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ניצן עשרי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- עדי קליין, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דור כהן, בוגר המחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אמלי דיב, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ניצן שולמית ביטון, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ארטיום יונוסופ, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- עפרי לנדסברג, שנה ה' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- רומי אטאס, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אור ואקנין, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הילה שרעבי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- תמר בן-ישראל, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לארכיטקטורה
פרס ע"ש איזיקסון עבור הצטיינות בעיצוב קרמי- שקד כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש בלומנטל עבור עבודת גמר מצטיינת- שרון שייר, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש בלומנטל עבור עבודת גמר מצטיינת- אוריאל כספי, בוגר המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש בלומנטל עבור עבודת גמר מצטיינת- נח גרין, בוגר המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש יצחק ואווה אלפר ז"ל עבור הצטיינות בעבודת חמר- דביר בן -טל, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש יצחק ואווה אלפר ז"ל עבור הצטיינות בעבודת חמר- אלון סוף, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש סילביה ניסבט ז"ל על הצטיינות בעשיית עבודה קרמית- אלה אופנהיימר, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש סילביה ניסבט ז"ל על הצטיינות בעשיית עבודה קרמית- תהל נס, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס ע"ש מושיק בן דור ז"ל עבור מעורבות חברתית- אלון סוף, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- שקד כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס מייזלר לעיצוב מצטיין- אביגיל סגל, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אלה פישר לבנטון, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אלון סוף, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- מריה דובגניוק, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- סיון פאיס, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- שקד כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- יערה לייטר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית
פרס גלס עבור עקביות והתקדמות בלימודים- שרון דהלוי איזבלה, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס ע"ש פרופסור עמי דרך ז"ל - מיכל  סימון, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס מייזלר לעיצוב מצטיין- אלון שריד, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס ע"ש פנחס ספיר ז"ל לעבודת גמר מצטיינת- איתמר פרכטנברג, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- גל לוטם, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס ע"ש פול ודיאן שץ עבור יצירה העוסקת בתכנים חברתיים- עוז בירי, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דורון תורג'מן, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הדר פרץ, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אייל  שושן, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- קמע ישראל דיבון, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- נטע נהרדיה, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דן פישביין, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הדר נאמן , בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור הצטיינות בלימודים-  נטע שנוולד, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור פרויקט גמר מצטיין בעל נושא ייחודי- טל שוטנפלס, בוגרת המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס עבור פרויקט גמר מצטיין בעל נושא ייחודי- מידן לוי, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס אוולין גרייבר לאוביקט טקסי יהודי- ירדן  ערוסי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש איתן רון ז"ל עבור תכשיט שעוצב במחלקה- רחלי מוריה בן אליהו, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- דניאל כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש רויטל סרי ז"ל - מוחמד מוצלח, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש לוקמן לאמנות יישומית- נוגה מזובר, בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש לוקמן לאמנות יישומית- קרנית סיטרוק, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה- סופיה  זכרובה, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה- אברהם  פשנוב, בוגר המחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה- ורד  אניסימוב, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש רומי שפירו ליודאיקה- גל אולגה אייל, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- גנית גולדשטיין, בוגרת המחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- רחלי מוריה בן אליהו, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דניאל  כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים-  מוחמד מוצלח, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הלנה  אברהם, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- שירה בר און, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ירדן צרפתי, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס רשבל עבור הצטיינות- סופיה  זכרובה, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס רשבל עבור הצטיינות- רותם טויזר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצורפות ואופנה
פרס ע"ש יוסף ועדה בולאפיו עבור הצטיינות יתרה בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- אריאל יהודה הכהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס הצטיינות ע"ש יוסי ברגר- אריאל יהודה הכהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס ע"ש לורין ומיטשל פרסר עבור הצטיינות בצילום- שי דרור, בוגר המחלקה לצילום
פרס ע"ש רמי הלפרין ז"ל - ליהיא בנימין, בוגרת המחלקה לצילום
פרס ע"ש פול ודיאן שץ עבור יצירה העוסקת בתכנים חברתיים- גבריאלה גלייזר, בוגרת המחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- עינב זילבר, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- קוטינה סגא, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- תומר חיים רחמים מירב, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אביב צוקר, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- הראל גלבוע, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ארקדי ספיבק, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אורינה זדה, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס עבור הצטיינות בלימודים- ליאת  סטולרו, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לצילום
פרס הקומיקס- דרור כהן, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית
פרס הקומיקס- איה טל שיר, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית
פרס סנדברג עבור הישגים יחודיים בתחום העיצוב- סטניסלב בן טוצ'ינסקי, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס ע"ש הצייר המאייר ואיש בצלאל יוסי שטרן- תם קריב, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס ע"ש הצייר המאייר ואיש בצלאל יוסי שטרן- נועם מלכה, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית
פרס מאיירס לעיצוב אריזות- ניצן ליפסקר, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס ע"ש עובד איתן ז"ל לסטודנט מצטיין- אניה ליגאי, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס ע"ש שירלי ברכה ז"ל עבור פרוייקט העוסק ביהדות בתקשורת חזותית- בן מירס, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס פלהיים עבור עבודה ייחודית בעיצוב טיפוגרפי- גל  זוננפלד, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס שסטוביץ' עבור עיצוב ישראלי- נועה אפק, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית
פרס שסטוביץ' עבור עיצוב ישראלי- גיא עמיאל, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס שסטוביץ' עבור עיצוב ישראלי- דמיטרי אישצ'וק, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס מייזלר לעיצוב מצטיין- מאיה וספי להק, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודי המחלקה להיסטוריה ותיאוריה- גיל שהין, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס ע"ש איזיקה סגל ז"ל - מאי עקאד, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אבישי אדלר, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דור כהן, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- טל צור, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אור סגל, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- יעל שוימר, שנה ב' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אופיר שריף, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- בר לוי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- נואי זהבי, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- יסמין נקאש, שנה ג' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- דניאל אליאס, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- תמר חן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- אדוה כהן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
פרס עבור הצטיינות בלימודים- טל קרן, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לתקשורת חזותית
ציון לשבח- אורי ריקוס, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית
פרס "בצלאל בסביבה - קיימות וקהילה"- מידן  לוי, שנה ד' (בתשע"ט) במחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס "בצלאל בסביבה - קיימות וקהילה"- קוין אלכסנדר   וי אלוש אוחיון, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי
פרס "בצלאל בסביבה - קיימות וקהילה"- תמר בן גויה , בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית