לסטודנטים > איגוד הסטודנטים

איגוד הסטודנטים


איגוד הסטודנטים מייצג את האינטרסים האקדמיים והרווחתיים של הסטודנטים מול הנהלת בצלאל. לאיגוד ייצוג והינו בעל זכות הצבעה בסנאט, שם אנו שואפים לקידום האינטרסים ולשיתופי פעולה עם האקדמיה למען הסטודנטים ברחבי הקמפוסים.
בפני נציגי איגוד הסטודנטים עומד האתגר המשמעותי של הגנה על חופש הביטוי, על החופש האקדמי ושמירה על האקדמיה כסביבה סבלנית, בטוחה ומכילה.
בנושאי אקדמיה נפעל למען שיפור איכות ההוראה בכלל המחלקות על ידי חיזוק מרצים איכותיים וחיזוק הקשר עם המשנה לנשיא לעניינים אקדמיים. כמו כן, נפעל לעידוד הטמעת שיטות הוראה מתוקשבות ובניית פלטפורמה רוחבית ללימוד תוכנות העיצוב.
במישור הרווחתי נעבוד על מנת לשפר את תנאי המחייה בקמפוסים ומחוצה להם, תוך שימת דגש על תשלומים אפורים שמאד מכבידים על סטודנטים במקצועות האמנות והעיצוב. נהווה פלטפורמה ונסייע בגיוס קבוצות רכישה לציוד וחומרים ונפעל על מנת להקל על יוקר המחייה הסטודנטיאלי.
איגוד הסטודנטים הוא הבמה המשמעותית ביותר לפעילות חברתית מתוך הקמפוס ומחוצה לו, יוזמות מעורבות חברתית יקבלו במה ותמיכה מוחלטת על ידינו. נקדם פעילויות עירוניות, שיתופי פעולה עם גורמים מוניציפליים ומנהלים קהילתיים בירושלים וברחבי הארץ.
נקדם שיתופי פעולה ארציים כחלק פעיל מהתאחדות הסטודנטים הארצית. נמשיך ונגדיל את פעילות ״הבית הלבן״ במסגרת חוצות היוצר, פלטפורמה המאפשרת חשיפה של התוצרים הסטודנטיאליים האקדמיים מחוץ לכתלי בצלאל. בנוסף נבחן את האפשרות להקמת חנות קבועה הפתוחה במשך כל ימי השנה, ומעניקה הזדמנות מתמשכת לסטודנטים.
נמשיך להפיק אירועים ומסיבות עבור הסטודנטים.
 
כאן עבורכם, זמינים בכל עת ושמחים לראותכם כשותפים לעשייה,
 
 שלכם,


          דקל שונפלד                                          בר וקנין
יו״ר איגוד הסטודנטים בצלאל          סיו״ר איגוד הסטודנטים בצלאל

יצירת קשר:

מייל: egood.mazkira@gmail.com
טלפון: 02-6525036
פייסבוק: https://www.facebook.com/Egood.Bezalel
אינסטגרם: https://www.instagram.com/egoodbezalel/

אתר האינטרנט של האיגוד  https://www.egood.org.il/