עברית / English



בשבועיים האחרונים של 2010 נערכה בנמל יפו תערוכת הזוכים בתחרות בשילוב צילומים נדירים של 'הצלמניה' ותכנים נוספים מאוספים שונים.
התערוכה זכתה לאלפי מבקרים ולתהודה ציבורית רחבה בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה.
באפריל 2011 נפתחה התערוכה בשנית בחלל מגדל המים של קרית טבעון אשר הוסב לגלריה של הספריה ומרכז ההנצחה הסמוכים אליו.


במהלך התערוכה עמדה קלפי פתוחה לבחירת ההצעה החביבה על המבקרים.
סה"כ הצביעו 157 מבקרים, בניכוי קולות כפולים וזיופים
להלן התוצאות ומספר הבוחרים:
מקום 1 - יפעת פינקלמן ועופר ביליק - מגדל טבע עירוני בבת-ים (35 פתקים)
מקום 2 - נתי טלזק - גן אנכי ברמת חן, רמת גן (28 פתקים)
מקום 3 - אפרת גואטה ונועה רם, ספריה בעג'מי, יפו (23 פתקים)
מקום 4 - יעל בן יהודה ותמר פרצוב, גן בצל מגדל בראשל"צ (19 פתקים)
מקום 5 - נעמה דגן, גינה נסתרת בנהלל (17 פתקים)


רוברט אונגר, תמר טוכלר, בן פטר, שמואל גרואג

מציגים
יפעת פינקלמן ועופר ביליק, אליאב ורדה ואלון זהבי, רועי פביאן ויוסי שושן, נעמה דגן, ד"ר עינת קליש רותם, נעה שק, לודמילה מקסימוב, כפיר אליהו וליאור זמיר, ניצן ברטוב וריטה ז'לזניאקוב, אסף חורין, יואב זילברדיק וישי ולנסי, טל רפאלי, עמרי רימון, אלה זילברפרב וליהי מצא, תמר פרצוב ויעל בן יהודה, יונתן לבנדיגר וליאור סגל, נתי טלזק, דליה נחמן פרחי, יואל דבוריינסקי, אבי ליואי וליאור בורטנשטיין, אולגה קולודיי וסופי שלימוביץ, יונתן לצטר, יהודה אור נעימי, אריאל נוימן, אפרת גואטה ונועה רם, טל יהוד ורועי דרבקין.

התערוכה התאפשרה בסיוע
חברת החשמל, רע - בית מלאכה לצילום, נמל יפו, סירקין-בוכנר-קורנברג מהנדסים-יועצים, מרזבית מרכז, מגדה - קפה קונדיטוריה מהוד השרון, אאי - ארכיון אדריכלות ישראל, הספריה ומרכז ההנצחה בקרית טבעון.

ובעיקר אתם:
שלמה, קלרה, ליזה וזיו אונגר, צחי מסאס, תות נעמן, לוסיה רויטמן, גרמן יעל, סיון ורדינה, ענת ונגר, נועה, רז וניר חריף, יעל גנוסר, מורן ויספיש, אינדינגב, ריימונד ליפשיץ, הילה רגב, עירית עמית, שירה שפרכר, גלעד פריד, איתן מן, דן הנדל, מירב צבי, נאדר מוחסן, נאדר אבו אלוואה, מוחמד אבו סבטיאן, נתן מזרחי, יוסף, גדי זינגר, גדי קאופמן, משה לוי, עידן קוקה, זוהרה טלמון, אליאור טלמור, ארנון ראב, נעמה דגן, עמרי בן שטרית, מיכל צחור, אייל רוזן, אליאב ורדה, אלון זהבי, עומרי שלמון, שלמה קופל, רחל שוויצר, ארנון חפץ, צילה אלמליח, איריס הר-פז, מיכל תורג'מן, אלה איתן, טל מרמלשטיין, רן וולף, ספיר אורבך, אירית טל, דוד טרטקובר, צבי אפרת, צבי אלחייני, יוסי קליין, הלי רחמימוב, יורם (דובוש) כהן, עילי אנגלרד ואביו, שרון רז, מיכל קמינקא, ליונל דרמון, אמנון בר-אור, לילך הראל, רותי קובץ', מיכל גיל, יגאל בן-אריה, יאיר קורנברג, רובי פלד, רינה מאיר, רותם וארז רחמים, איציק דרור, אורי פדן, דנה קורן, דבורה זיו, רמי אהרוני, בניה ונחום זרחי, הילדות מאשדות יעקב, הטרמפיסטית מניר דוד, הוסטל יפו העתיקה, יונתן בן דוד, יוני פז, מיכל בר-אור, יורי נובוז'ינוב, אדון חלפון, בופי טולדנו, מישל ארמל, אופיר מאיר, טלי כהן גרבוז, שפרה לשם.

הורד PDF עם כל העבודות הזוכות




הקמת התערוכה בנמל יפו, דצמבר 2010

הקמת התערוכה בנמל יפו, דצמבר 2010

הכניסה לתערוכה

הפרוייקטים הזוכים

כרזות היסטוריות

תצלומים היסטוריים

אירוע פתיחת התערוכה בנמל יפו, דצמבר 2010

אירוע פתיחת התערוכה בנמל יפו, דצמבר 2010