משוב - סיור קבוצתי Tour Review החללים שלנו צרו קשר אודיטוריום ראסל ברי מרכז נתן דרהי למחקר וחדשנות מרפסת נוף פנורמי מרפסת דוידסון גלריית קלור לאמנות ועיצוב גלריה חיצונית כיתות מחשבים כיתות לימוד כיתות סטודיו שם מלא: חברה/ קבוצה שהגיעה: כמות אנשים: איש/אשת קשר מטעם בצלאל: שם מדריך.ת הסיור: מועד הביקור בבקשה סמנו בסולם 1-5 את רמת שביעות הרצון שלכם.ן בנושאים הבאים: שביעות רצון כללית מהסיור 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי תוכן הסיור 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי דרך ההעברה של הסיור 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי אורך הסיור 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי נקיון וסדר בבניין 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי התנהלות מול הביטחון 1 - שביעות רצון נמוכה 2 3 4 5 - שביעות רצון גבוהה 6 - לא רלוונטי נשמח אם תוכל.י לכתוב נקודת חוזק וחולשה של ניהול האירוע או של התהליך.