אישור כניסה לספק לקמפוס בצלאל ע"ש ג'ק ג'וזף ומורטון מנדל חובה למלא את כל הפרטים, לא ניתן לשלוח את הטופס ללא מילוי כל הפרטים. אישור זה מיועד לשימוש למורשים בלבד, ואך ורק להכנסת ספקים לחניון. הבקשה מועברת ישירות לשומר בכניסה לחניון. עובד.ת מזמין.ה שם העובד.ת מייל עובד.ת פרטי הספק שם ספק/חברה וטלפון ספק מס' רכב מועד ההגעה מועד הגעה מועד הגעה: תאריך מועד הגעה: זמן שעת יציאה צפויה/משך שהיה הערות ובקשות